
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Output Voltage | 0.25 V to 1.52 V |
| Max Supply Voltage | 17 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Outputs | 2 |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$6.25152
Ext.Price$6.25152
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.25152 | $6.25152 |
| 10 | $5.57578 | $55.75780 |
| 25 | $5.29438 | $132.35950 |
| 50 | $5.02719 | $251.35950 |
| 100 | $4.77347 | $477.34700 |
